شرکت نانو پیوند نماینده انحصاری فروش آنلاین و خدمات پس از فروش کسپرسکی

آنلاین بخرید , آنلاین تمدید نمایید


Kaspersky Antivirus 2014


نرم افزار آنتی ویروس، برای حفاظت از رایانه و داده های شما در مقابل بدافزارها
با بیش از 200هزار بدافزار جدیدی که روزانه به وجود می آیند، حفاظت از رایانه و داده های شخصی در مقابل نفوذ و تبهکاری های سایبری امری دشوار است. از طرف دیگر شما نیازمند راهکاری امنیتی با کاربردی آسان هستید که کارآیی رایانه شما را نیز کاهش ندهد. کسپرسکی آنتی ویروس 2014 حفاظت پایه ای بلادرنگ و ابری از رایانه شما را در مقابل تهدیدات و بدافزارها ارائه می کند. این برنامه در پشت صحنه و با اسکن هوشمندانه ویروس ها و با روزآمدسازی های کوچک، وظیفه حفاظت از رایانه شما را برعهده دارد. این برنامه شما را در مقابل تهدیدات شناخته شده و نوظهور محافظت می کند در حالیکه حداقل تاثیر را بر کارآیی سیستم شما به جا می گذارد. آنتی ویروس کسپرسکی زیرساخت امنیت رایانه شما است با:

آنتی ویروس پیشرفته- حفاظت در مقابل ویروس های کامپیوتری، کرم ها، تروجان ها، روت کیت ها، جاسوس افزارها و ...
حفاظت بلادرنگ- با استفاده از فناوری ابری برای شناسایی جدیدترین تهدیدات بدافزاری.
کنترل ایمنی فوری- راهکاری آسان برای کنترل صحت فایل ها، برنامه ها و وب سایت ها.

مزایادفاع از شما در برابر بدافزارها (بهبود یافته)

فناوری های تحسین شده لابراتوار کسپرسکی، بدون آنکه مزاحمتان شوند یا به طور محسوسی بر عملکرد رایانه تان تاثیر بگذارند، به فعالیت خود ادامه می دهند تا خیال شما از بابت اطلاعات و ایمنی رایانه شخصی‌تان از هر لحاظ جمع باشند
محافظت در مقابل انواع بدافزارها؛ شامل ویروس‌های رایانه‌ای، تروجان‌ها، کرم‌ها، جاسوس افزارها، روت کیت‌ها، بات‌ها و ...
ادغام فناوری‌های امنیتی قدرتمند کسپرسکی با توانمندی‌های بلادرنگ سرویس ابرمحور کسپرسکی در رایانه شما. حاصل پاسخ سریع‌تر و کوبنده‌تر بدافزارهای جدید و تهدیدهای اینترنتی خواهد بود.
ارائه فناوری نوین ZetaShield کسپرسکی؛ برای محافظت افزون در برابر اکسپویت‌ها و بدافزارهای ناشناخته.

حفاظت از شما در مقابل وب‌سایت‌های مشکوک و دزدان هویت (بهبود یافته)

محیط وب را به واسطه وجود وب سایت‌های آلوده بسیار و تبهکاران سایبری که از اینترنت برای سرقت اطلاعات شخصی سوءاستفاده می‌کنند، می‌توان مکانی آکنده از خطر محسوب کرد. برای مراقبت از شما و اطلاعات حساستان در اینترنت، Kaspersky Anti-Virus 2014:
با به نمایش درآوردن آیکون‌های رنگی کنار تمام لینک‌های وب، شما را از پیوندی و صفحه‌های متعاقبش که مشکوک یا خطرناک باشد، آگاه می‌سازد.
با به کارگیری فناوری‌های آنتی فیشینگ پیش فعال و ابرمحور، از اینکه وب سایت‌های فیشینگ فریبتان دهند و به افشای اطلاعات حساس و شخصی‌تان ترغیب کنند، خیالتان را راحت می‌کند.
با اسکن و پویش تمام ایمیل‌های وارده و صادره، مانع ورود هر نوع محتوای آسیب زدایی به رایانه‌تان می‌شود.

جلوگیری از سوءاستفاده از آسیب پذیری‌های PC شما (بهبودیافته)

هر برنامه‌ی روی رایانه شما (شامل خود سیستم عامل و نرم‌افزارها) که با جدیدترین و آخرین پچ‌ها و فیکس‌ها به روزرسانی نشده، امکان ندارد خود دروازه‌ای باشد برای حملات بدافزاری. Kaspersky Anti-Virus 2014 سیستم شما را به دنبال چنین آسیب پذیری‌هایی جست و جو می‌کند و:
رفتار سیستم عامل‌ها و اپلکیشین‌هایی را که دارای آسیب پذیری هستند بررسی و کنترل می‌کند تا مانع آسیب رسیدن به رایانه شما یا اطلاعات ارزشمندتان شود.

کمک به حفظ کارایی PC (بهبودیافته)

از آنجا که Kaspersky Anti-Virus 2014 برای حداکثر کارایی و اثربخشی بهینه شده، این برنامه:
سفت و سخت ترین محافظت ضد بدافزاری را عرضه می‌کند؛ بی‌آنکه مدام با پرسش‌ها و اخطارهای مختلف مزاحمتان شود.
کلیه وظایف امنیتی متداول را صورت می‌دهد؛ شامل بررسی صحت برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی که باز می‌کنید، تحلیل رفتار نرم‌افزارها، به روزرسانی پایگاه‌ داده بدافزارها و آن هم بدون تاثیر محسوسی بر PC.
ضد بدافزار بلادرنگ؛ محافظ شما برابر تهدیدهای روزافزون و نوین
Kaspersky Anti-Virus 2014 با ترکیب فناوری‌های ضد بدافزار سنتی، پیش‌فعال و ابرمحور، امکان محافظت بلادرنگ در برابر تازه‌ترین تهدیدهای بدافزاری را فراهم آورده است. محافظت ضد ویروس نرم افزار ضدویروس تحسین شده کسپرسکی از رایانه شما در مقابل انواع بدافزارها مراقبت می‌کند؛ بدافزارهایی شامل:
ویروس‌های کامپیوتری
تروجان‌ها
کرم‌ها
روت کیت‌ها
جاسوس افزارها (Spy wares)
بات‌ها و...(Bots)
فناوری ابری با امکان محافظت بلادرنگ هنگامی که هکرها و تبهکاران سایبری بدافزار تازه‌ای منتشر می‌کنند، برای صاحبان صنایع امنیتی مقداری زمان می‌برد تا پایگاه داده آنتی ویروس خود را با امضاهای بدافزاری جدیدی که بتواند در مقابل تهدید نوین مقابله کند، آپدیت کنند. اما، کسپرسکی از فناوری‌های ابرمحور بهره می‌برد تا اطمینان حاصل کند در این اثنا کامپیوتر مشتریانش و پیش از تولید امضای بدافزاری جدید هم، ایمن باقی می‌ماند. شبکه امنیتی ابرمحور کسپرسکی(KSN) مداوما درحال جمع آوری اطلاعات درباره تهدیدهای بدافزاری جدید، از کامپیوترهای میلیون‌ها کاربر (رضایت داده) خود در سرتاسر جهان است. حتی اگر خود شما دلتان نخواهد اجازه جمع آوری اطلاعات از سیستمتان را بدهید، رایانه‌تان همچنان امکان بهره‌وری از پاسخ‌های بسیار سریع KSN درباره بدافزارهای تازه و روزافزون را خواهد داشت. جلوگیری از سوء استفاده از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزاری اگر سیستم عامل رایانه شما یا برنامه‌هایی که دارید- به واسطه اینکه آخرین پچ یا فیکس نرم‌افزاری رویشان نصب نشده است- حاوی هر قسم آسیب پذیری باشند، فناوری «محافظت خودکار از سوءاستفاده کسپرسکی»:
اجرای فایل‌های قابل اجرا را توسط برنامه‌هایی که حاوی آسیب‌پذیری‌ها هستند، کنترل می‌کند.
چگونگی رفتار فایل‌های اجرایی را (باشناسایی مشابهت‌ها با بدافزارها) ارزیابی می‌کند.
اجرا و میزان دسترسی اپلیکیشن‌های آسیب پذیر را محدود می‌کند.
محافظت در برابر اسکرین لاکرها بعضی تروجان‌های بلاکر هستند که مانع استفاده کاربر از سیستم می‌شوند؛ تا وقتی پولی به عنوان باج پرداخت شود و بلاکر محدودیت‌ها را بردارد. اما با محصول جدید کسپرسکی اگر یک تبهکار سایبری حتی از تروجان Blocker استفاده کند و تلاش کند کنترل PC شما را در دست بگیرد، فقط کافی است سیستم حفاظتی کسپرسکی علیه Screen lockerها را فعال کنید. آنگاه Kaspersky Internet Security 2014:
هر جور فرایند خطرناک را متوقف می‌کند.
به دنبال شیوه‌ها و روال‌های ضدویروس متناسب می‌رود.
System Watcher اگر احیانا PC شما توسط بدافزاری آلوده شد، Kaspersky Anti-Virus 2014 با به کارگیری فناوری منحصر به کسپرسکی ناظر سیستم (System Watcher):
هر رفتار خطرناکی را در کامپیوترتان شناسایی می‌کند.
به شما امکان بازگشت (Roll back) و لغو (Undo) اغلب فعالیت‌های مضر را می‌دهد.
به روزرسانی کارا برای پایگاه داده‌های آنتی‌ویروس از آنجا که با کسپرسکی فقط کافی است دیتا بیس‌های آنتی ویروس کوچکی را ذخیره کنید، دستگاه شما از مزایای زیر بهره‌مند خواهد شد:
حداقل اثر برکارایی
بآپدیت‌ و نصب سریع‌تر نرم‌افزار آنتی ویروس کسپرسکی
حفاظت وبی- ایمنی مقابل حملات بدافزاری پیچیده وبی
Kaspersky Anti-Virus 2014 مشتمل بر فناوری‌های امنیتی رایانه‌ای است که خیالتان را از بابت وبگردی، بدون ترس از آلوده شدن توسط وب سایت‌های خطرناک، آسوده می‌کند.

URL Advisor
با استفاده از داده‌های مبتنی بر امر درباره شهرت وب‌سایت‌ها، Kaspersky URL Advisor شما را در خصوص پیوندها و احیانا مشکوک یا خطرناک بودن سایت‌ها، آگاه می‌سازد. قابلیت «مشاور URL» با استفاده از آیکون‌های رنگی به شما نشان می‌دهد لینک تایید شده (trusted) است یا مشکوک (suspicious) یا خطرناک (dangerous).
File Advisor
فقط با یک تک کلیک موشواره؛ «مشاور فایل» کسپرسکی با کمک فناوری‌های ابرمحور به بررسی ایمنی هر نوع فایلی می‌پردازد.
حفاظت آنتی فیشینگ

انجین آنتی فیشینگ کسپرسکی، با پایگاه داده به روزرسانی شده منظمش، در راه دفاع برابر کلاهبرداران اینترنتی که قصد دستیابی به اطلاعات شخصی شما را دارند، به شما یاری می‌رساند.

بهینه شده برای حفظ کارایی سیستم
ما به فراست دریافته‌ایم که نرم‌افزار ضدویروس بایستی حفاظتی کارا را عرضه کند؛ بی‌آنکه اثر محسوسی بر کارایی PC بگذارد. از این رو تیم توسعه کسپرسکی اطمینان حاصل کرده‌است Kaspersky Anti-Virus 2014:
حداقل مصرف منابع رایانه
Kaspersky Anti-Virus 2014 کمترین اثر را بر فعالیت‌های عمومی شبکه و:
نصب برنامه‌ها
اجرای برنامه‌ها
اجرای مرورگرهای وب دارد. حالت ویژه Gamer Mode کسپرسکی نیز در عین اینکه از حفاظت رایانه اطمینان حاصل می‌کند، به شما امکان می‌دهد از تجربه بازی کردن بی‌وقفه، لذت ببرید.
استارت آپ سریع‌تر
شات دان زودتر
پاسخ فوری در هنگام صدور دستورات و انجام تنظیمات
مصرف کمتر باتری
اگر لپ‌تاپ با انرژی باتری روشن باشد، Kaspersky Anti-Virus 2014 به طور خودکار مصرف خود را از منابع محدود می‌کند. این اقدام باعث می‌شود لپ‌تاپ بتواند مدت زمان بیشتری به کار ادامه دهد و دیرتر لازم به شارژ مجدد باتری شود.
بهینه سازی شده برای ویندوز
Kaspersky Anti-Virus 2014 برای ویندوز 8 خصوصا بهینه سازی (optimize) شده.
طراحی برای استفاده ساده
یک محصول امنیتی ارزشمند و ممتاز نباید کاربردش دشوار باشد. به همین سبب آنتی‌ویروس کسپرسکی مشتمل بر چندین قابلیت کاربری نوین و ارتقا یافته است:
رابط کاربری بهبود یافته ما با بهره‌گیری از تجارب آخرین و کاراترین رابط‌های کاربری، در Kaspersky Anti-Virus 2014 اقدام به به‌روزرسانی صفحه اصلی برنامه کردیم.
تنظیمات خطی و ساده
اینترفیس اصلی دیگر فقط شامل تنظیمات بیشتر مورد استفاده است. بنابراین استفاده و حرکت بین آنها باید ساده‌تر شده باشد.
ارتقای اتوماتیک
نسخه‌های جدید برنامه ضدویروس کسپرسکی، بدون آنکه لازم باشد عمل آپدیتی صورت دهید یا به پیغام‌های خاصی پاسخ دهید، به صورت خودکار امکان نصب روی رایانه را دارند. بدین ترتیب با دردسر کمتر مطمئن خواهید بود همواره از آخرین سطح محافظت روی سیستمتان بهره‌مندید.
امکانات بهبودیافته اسکن ویروس‌ها
بخش Task Manager که از نو طراحی شده، مشاهده وضعیت فرایندهای پویش (و حتی اینکه فرایندهای امنیتی کسپرسکی چگونه از منابع رایانه‌تان استفاده می‌کنند) را آسان‌تر کرده است.
حفاظت ضدسرقت (رایگان)
Kaspersky Internet Security for Android با ویژگی‌های خلاقانه‌اش برای کمک به شما در حفاظت از اطلاعات شخصی‌تان در مواقع سرقت یا گم شدن تبلت یا گوشی‌تان – به علاوه تکنولوژی‌هایی که می‌تواند کمکتان کند وسیله گم شده‌تان را بیابید- برای حفاظت از ابزار آندرویدی شما و اطلاعات حساس ذخیره شده در آن، کارهای زیادی می‌تواند انجام دهد.
مدیریت وبی ضدسرقت- آسان کردن ارتباط با تبلت یا هوشمند گم شده شما
پورتال Anti-Theft Web Managementکسپرسکی یک مرکز کنترل وب بیس و شخصی در اختیارتان قرار می‌دهد که بدان وسیله می‌توانید با ابزار آندرویدی مفقود شده خویش از راه دور ارتباط برقرار کنید. درگاه Anti-Theft Web Management به شما اجازه می‌دهد:
قابلیت‌های ضدسرقت Kaspersky Internet Security for Android را فعال و مدیریت کنید؛ قابلیت‌هایی شامل قفل، مکان‌یابی، نابودسازی اطلاعات، زنگ هشدار و عکس‌برداری از چهره سارق
لاگ‌ها و فعالیت‌های اخیر را ببینید – شامل دستورات فعال شده، وضعیت دستورات ضدسرقت و نتایچ متعاقب آنها.
قفل و مکان یابی- اجازه می‌دهد از راه دور ابزار اندرویدی خویش را قفل و مکانش را پیدا کنید. Kaspersky Internet Security for Android به شما دسترسی ریموت به قابلیت‌های امنیتی می‌دهد:
اسمارت‌فون یا تبلت شما را مسدود می‌کند- در نتیجه هیچ کس نمی‌توان به اطلاعات خصوصی‌تان دست یابد.
محل تقریبی وسیله مفقود را نشان می‌دهد- با استفاده از GPS، GSM، WiFi و Google Map
به شما اجازه می‌دهد پیام مخصوص ساخته شده خود را روی صفحه گوشی بلوکه شده به نمایش درآورید- تا کاربر ناشناس را ترغیب به بازگرداندن وسیله کند.
نابودسازی اطلاعات- از اطلاعات حساس شما حفاظت می‌کند.
اگر از امکان پیدا کردن تبلت یا اسمارت‌فون گم شده مطمئن نیستید، Kaspersky Internet Security for Android به شما امکان می‌دهد از اه دور اطلاعات شخصی را از روی دستگاه پاک کنید. شما می‌توانید بین گزینه‌های زیردست به انتخاب بزنید:
نابودسازی کارت +SD اطلاعات شخصی
حذف تمام داده‌های روی کارت حافظه SD و پاک کردن اطلاعات:
حساب کاربری Google Play
حساب کاربری ایمیل
حساب‌های کاربری شبکه‌های اجتماعی
پیامک‌ها
دفترچه تلفن
مدخل‌های تقویم
پاکسازی +SD Card ریست دستگاه:
برای حذف تمام اطلاعات ذخیره شده در دستگاه اندرویدی‌تان و نیز کارت حافظه SD، به علاوه ریست دستگاه به تنظیمات کارخانه‌ای اولیه‌اش.
زنگ هشدار- برای یافتن دستگاه
اگر گمان برید اسمارت‌فون یا تبلت اندرویدی خود را در محلی نزدیک جاگذاشته‌اید، می‌توانید با استفاده از پورتال اقدام به فعال سازی یک آلارم صوتی در دستگاه خود کنید. در این صورت زنگ هشدار دستگاه مدام به صدا در می‌آید؛ تا وقتی با کد مخفی غیر فعالش کنید..
عکس مخفی- برای کشف کاربران غیرمعتبر
Kaspersky Internet Security for Android یک قابلیت Mugshot دارد و می‌تواند یک سری عکس از شخص کاربر دستگاه اندرویدی بگیرد- و سپس عکس‌ها را به اکانت شخصی Kaspersky Anti-Theft Web Management شما بفرستد.
SIM Watch- برای تضمین دسترسی ریموت، حتی در صورت تعویض سیم‌کارت
اگر دزد وسیله اندرویدی سیم کارت آن را عوض کند، فناوری Kaspersky's SIM Watch اقدام به ارسال شماره جدید گوشی برای شما کند- تا همچنان دسترسی ریموت به امکانات امنیتی ویژه کسپرسکی داشته باشید؛ مواردی چون:
قفل و مکان یابی
نابودسازی اطلاعات
زنگ هشدار
عکس مخفی
کد مخفی- برای جلوگیری از عزل نرم‌افزار امنیتی
برای حفاظت از خود، Kaspersky Internet Security for Android مقابل اقدامات غیرمجاز برای عزل و حذف برنامه، این محصول حاوی یک قابلیت «کد مخفی» نیز هست. بدون داشتن کد مخفی، هیچ کس قادر به Uninstall نرم‌افزار امنیتی کسپرسکی از تبلت یا اسمارت‌فون شما نخواهد بود.
فیلتر تماس و پیامک برای اسمارت‌فون‌ها(رایگان)
برای اطمینان شما از اینکه فقط تماس‌ها و پیامک‌های متنی که خودتان می‌خواهید، دریافت می‌کنید، Kaspersky Internet Security for Androidامکاناتی برای فیلترینگ تماس‌ها و پیامک‌ها دارد که برای احتراز از تماس‌های ناخواسته یاری‌تان می‌کند. با Kaspersky's Call & Text ، می‌توانید:
شماره‌ها را به صورت دستی یا خودکار از تماس‌های ورودی یا پیامک‌ها وارد لیست سیاه یا سفید خود کنید.
به طور خودکار تماس‌ها و پیامک‌های وارده از شماره‌های مخفی و غیر عددی را بلاکه کنید.
امکان انتخاب پروفایل های فیلترینگ زیر وجود دارد:

- فقط پیامک‌ها
فقط تماس‌ها
- تماس‌ها و پیامک‌ها
حفاظت از حریم شخصی برای اسمارت‌فون‌ها (فقط در نسخه PREMIUM)
اگر کسی اسمارت‌فون اندرویدی‌تان را بردارد، چگونه قادر خواهید بود مانع دسترسی وی به جزئیات ارتباطات خصوصی موبایلتان شوید؟ Kaspersky Internet Security for Android یک قابلیت Privacy Protection دارد که می‌توان هم به طور دستی، هم خودکار و هم از راه دور فعالش کرد. در نتیجه به آسانی می‌توانید اطلاعات زیر را مخفی کنید:
دفترچه تلفن
تماس‌های ورودی
تماس‌های خروجی
پیامک‌های متنی
لاگ‌ها
مشخصاتقیمت
1 دستگاه - یکساله -۱,۵۵۸,۰۵۰ ریال
1 دستگاه - 2 ساله ۲,۳۴۰,۰۰۰ ریال
2 دستگاه -1 ساله -۲,۳۳۸,۰۵۰ ریال
2 دستگاه - 2 ساله -۳,۵۰۸,۰۵۰ ریال
3 دستگاه - 1 ساله -۲,۷۲۸,۰۵۰ ریال
3 دستگاه - 2 ساله -۴,۰۹۳,۰۵۰ ریال
5 دستگاه - 1 ساله -۳,۵۰۸,۰۵۰ ریال
5دستگاه - 2 ساله -۵,۲۶۴,۶۱۰ ریال