شرکت نانو پیوند نماینده انحصاری فروش آنلاین و خدمات پس از فروش کسپرسکی

آنلاین بخرید , آنلاین تمدید نمایید


Kaspersky PURE 3.0

اگر به دنبال آخرین راه‌حل امنیتی برای رایانه شخصی خود می‌گردید، Kaspersky PURE 3.0 Total Security همان پاسخ شماست. این محصول هرآنچه را برای مراقبت از دارایی‌های PC خود نیاز دارید ( مثل هویت دیجیتالی، اسناد، عكس‌ها، فیلم‌ها و پسوردها) در اختیارتان می‌گذارد و با پیچیده‌ترین بدافزارها و تهدیدهای اینترنتی مقابله می‌كند. Kaspersky PURE 3.0 به لطف امكانات ویژه و جدیدش، كه لایه‌های محافظتی افزون‌تری برای مواقع خرید یا امور بانكی به برنامه اضافه می‌كند، از پول و حساب‌های بانكی‌ شما در مقابل تبهكاران سایبری محافظت می‌كند.

امکانت و قابلیت ها

پول ایمن: حفاظت بیشتر از تراكنش‌های مالی شما (جدید)

هرگاه وارد یك فروشگاه آنلاین شدید، بانكداری الكترونیكی كردید از طریق سایتی پرداخت كردید، فناوری جدید Safe Money كسپرسكی محافظت بیشتر را پیش رویتان قرار خواهد داد. این برنامه URL وب‌سایت را با فهرست سایت‌های ایمنش مقابله می‌كند و گواهی نامه امنیتی سایت را بررسی می‌كند. همچنین سیستم عامل رایانه را به دنبال وجود هر نوع آسیب‌پذیری مرتبط، اسكن می‌كند. Safe Money همچنین به طور اتوماتیك پیشنهاد می‌دهد كه سایت در حالت ویژه Safe Money باز شود؛ تا امكان محافظت بیشتر از اطلاعات شخصی شما در برابر سرقت فراهم شود.

صفحه كلید ایمن و صفحه كلید مجازی: برای حفاظت از هویت شما (جدید)

به هنگام بازكردن یك وبسایت پرداخت یا بانكی یا وارد كردن كلمه عبور در یك وب‌سایت، فناوری صفحه كلید ایمن كسپرسكی به صورت خودكار مانع دستیابی كی‌لاگرها به اطلاعات شخصی تایپ شده با كی‌بورد می‌شود. به علاوه، نسخه بهبود یافته فناوری صفحه كلید مجازی كسپرسكی امكان وارد كردن اطلاعات شخصی را بدون نیاز به صفحه كلید می‌دهد. در نتیجه اطلاعات شما در مقابل دزدیده شدن از سوی «صفحه دزدها» (Screen Scrapers)، كی‌لاگرها و مانند اینها، ضمانت می‌شود.

جلوگیری خودكار از سوءاستفاده: دفاع در برابر سوء استفاده از آسیب‌پذیری‌ها (جدید)

بدافزارها به نحو روزافزونی آسیب‌پذیری‌های موجود در برنامه‌های روی كامپیوترها را هدف قرار می‌دهند. Kaspersky PURE 3.0 Total Security دارای یك فناوری جدید (جلوگیری خودكار از سوء استفاده) می‌باشد كه مانع سوء استفاده بدافزارها از این دست آسیب‌پذیری‌ها می‌شود. Automatic Exploit Prevention با پویش رایانه به دنبال آسیب‌پذیری‌ها، فعالیت‌های كلیه برنامه‌هایی را كه دارای آسیب‌پذیری هستند، كنترل می‌كند. این برنامه به طرق زیر از سوء استفاده جلوگیری می‌كند: كنترل اجرای فایل‌های قابل اجرا، توسط هر برنامه دارای آسیب پذیری تحلیل رفتار فایل‌های اجرایی، برای تشخیص هر گونه شباهت با برنامه‌های خطرناك محدود كردن فعالیت‌هایی كه ممكن است توسط برنامه‌های دارای آسیب‌پذیری صورت گیرد.

مدیریت پسوردها: حال، شامل Password Sync (جدید)

قابلیت Password Manager كسپرسكی نه فقط امنیت شما را (با تولید كلمات عبور ایمن و تصادفی) ارتقا می‌بخشد، به صورت خودكار شما را وارد حساب‌های كاربری اینترنتی و برنامه‌های مختلف، مثل اسكایپ و پیغام رسان‌ها می‌كند. از این پس با قابلیت نوین Password Sync، می‌توانید به صورت كاملا ایمن از هر رایانه‌ای به پسوردهای خویش دستیابی پیدا كنید و به طور اتوماتیك وارد سایت‌ها و برنامه های انتخابی خود شوید.

پشتیبان گیری آنلاین: آسان‌تر از آنچه تصورش را كنید (جدید)

در صورت خرابی رایانه، امكانات انعطاف‌پذیر پشتیبان گیری كسپرسكی شما را قادر خواهد ساخت همچنان به اسناد، عكس‌ها، آهنگ‌ها و دیگر فایل‌هایتان دست یابید. Kaspersky PURE 3.0 به شما امكان دهد از داده‌های روی هارددرایو، دستگاه ذخیره‌سازی پرتابل و دیگر انواع وسایل ذخیره سازی فیزیكی، بك‌آپ بگیرید. علاوه بر این، قابلیت نوین Online Backup قادرتان می‌سازد تا دو گیگابایت از فایل‌هایتان را به صورت برخط و روی Drop box بك‌آپ بگیرید. لذا خواهید توانست از هر رایانه متصل به اینترنتی برای دستیابی به بك آپ خود، بهره ببرید.

كیف‌های ایمن: حفاظت از حساس‌ترین اطلاعات شما

یا وجود Kaspersky PURE 3.0 ایجاد یك كیف ویژه و ایمن برای ذخیره اطلاعات ارزشمندتان، بسیار آسان خواهد بود. كسپرسكی تمام اطلاعات موجود در كیف را رمز می‌كند و دسترسی به آن فقط با پسورد میسر خواهد بود؛ تا بدین ترتیب از تعرض هكرها جلوگیری شود.

ابزارهای پاك‌سازی: امنیت بیشتر و زمینه سازی برای كارایی بالاتر كامپیوتر

ابزارهای آسان PC Cleanup با فراهم ساختن امكان نابودسازی اسناد حذف شده و حذف تاریخچه مرور اینترنت، امنیت شما را بالاتر می‌برد. این ابزار در راه مراقبت از حریم شخصی، جلوگیری از حملات تبهكاران سایبری و روان نگاه داشتن كاركرد رایانه، كمكتان می‌كند.

كنترل شبكه خانگی: امور مدیریتی در سطح چند رایانه را تسهیل می‌كند

Kaspersky PURE 3.0 شامل امكان Home Network Control است؛ تا بدین وسیله اجرای اسكن‌ها، به روزرسانی‌ها، پشتیبان‌گیری‌ و اداره امنیت چندین رایانه در شبكه خانگی، فقط از طریق یك PC میسر شود.

- كنترل والدین: كمك به امنیت آنلاین بچه‌های شما

Kaspersky PURE 3.0نظارت و محدود سازی فعالیت‌ها، ارتباطات و كلا كار با كامپیوتر كودكان را آسان كرده است. كنترل‌های آسان آن به شما كمك می‌كند تا از كودكانتان در برابر محتویات مضر اینترنتی یا وب سایت‌های نامناسب حفاظت كنید و از بارگذاری انواع خاصی از فایل‌ها ممانعت به عمل آورد. در ضمن ارتباط با افراد ناخواسته را از طریق پیغام فوری یا شبكه‌های اجتماعی بلوكه می‌كند.

حفاظت عالی در برابر انواع تهدیدهای اینترنتی

خرید برخط، شبكه‌های اجتماعی و بانكداری اینترنتی، همگی از دست مسائلی هستند كه رایانه شما را در برابر ویروس‌ها آسیب‌پذیر می‌كنند و هویت دیجیتال و سرمایه‌تان را در معرض حملات سوء قرار می‌دهند. راهكار حفاظتی تركیبی خلاقانه كسپرسكی، قدرتمندترین فناوری‌های امنیتی ممكن روی یك PC را با عملکرد بلادرنگ فناوری ابری، درهم آمیخته است. در نتیجه Kaspersky PURE 3.0 می‌تواند پاسخ‌هایی سریع‌تر و موثرتر به تهدیدهای پیشرفته جدید بدهد. به علاوه؛ فناوری نوین« جلوگیری خودكار از سوء استفاده» كسپرسكی حملاتی را كه سعی در به دست گرفتن كنترل رایانه یا سرقت داده‌های شخصی را از طریق بهره برداری از آسیب پذیری‌های برنامه‌های موجود دارند، بلوكه می‌كند. با Kaspersky PURE 3.0 می‌توانید به تمام و كمال از امكانات اینترنت بهره‌مند شوید؛ بدون آن كه نگران تهدیدها و خطراتش باشید.

خرید و بانكداری آنلاین ایمن، به مدد فناوری منحصر به فرد «پول امن» كسپرسكی

هر زمان از بانكداری آنلاین استفاده كنید یا از وب سایتی خرید كنید یا از سیستم‌های پرداخت بهره ببرید، Kaspersky PURE 3.0 با لایه‌های امنیتی فراوانش در حال حفاظت از شما خواهد بود. فناوری Safe Money كسپرسكی این اطمینان را حاصل می‌آورد كه وب سایتی كه در حال بازدید از آن هستید، ایمن است و بدین ترتیب از مورد سوء استفاده قرار گرفتن به وسیله وب‌سایت‌های جعلی یا فیشینگ ممانعت می‌كند. Safe Money این امكان را نیز به شما می‌دهد كه وب‌سایت مورد نظرتان را در حالتی محافظت شده و خاص باز كنید. بنابراین شماره كارت اعتباری و دیگر اطلاعات حساستان در دسترس تبهكاران سایبری نخواهد بود.

فناوری‌های ابری؛ بلادرنگ و پیشگیرانه، برای تشخیص تهدیدهای ناشناخته و جدید

از آنجا كه تهدیدهای اینترنتی جدید هر روز با سرعت بیشتری رشد می‌كنند، كسپرسكی اقدام به محافظت از رایانه شخصی شما با بهره‌گیری از اطلاعات بلادرنگ خود از فضای ابری‌اش، می‌نماید. شبكه امنیتی ابرمحور كسپرسكی با جمع آوری مداوم داده از میلیون‌ها سیستم كاربران (با اجازه خودشان)، امكان محافظت از شما و رایانه‌تان را در برابر فعالیت‌های مشكوك، مهیا می‌كند. و درنتیجه تمام فعالیت‌های خطرناك، پیش از اینكه بتوانند صدمه‌ای وارد كنند، به تمامی مسدود می‌شوند.

حفاظت از هویت دیجیتالی و حریم شخصی شما

جدیدترین فناوری‌های آنتی فیشینگ و ابری كسپرسكی از شما (و هویت دیجیتالتان) در برابر كلاه‌برداران اینترنتی، دفاع می‌كنند. همچنینی Kaspersky PURE 3.0 مشتمل بر دو فناوری منحصر به فرد است: صفحه كلید امن و صفحه كلید مجازی؛ كه باعث امنیت بیشتر در مقابله با كی لاگرها، هكرها و سارقان هویت می‌شوند. علاوه بر اینها، قابلیت‌ Kaspersky's Password Manager توانایی تولید پسوردهای قدرتمند، ذخیره كاملا ایمن پسوردها در قالب كیف پول رمزشده و لاگین كردن خودكار شما به سایت‌ها و برنامه‌های مختلف را دارد. قابلیت ابری جدید آن نیز به شما اجازه می‌دهد كلمات عبور خویش را در چند رایانه مختلف سینك كنید.

پشتیبان گیری قابل برنامه‌ریزی، محافظ عكس‌ها، آهنگ‌ها و اطلاعات مالی شما

امكانات ساده و با كاربری آسان پشتیبان گیری و بازنشانی برنامه به كاربر كمك می‌كند تا از عكس‌ها، موسیقی‌ها و اسناد مالی ارزشمند خود محافظت به عمل آورد. لذا حتی اگر هارد دیسك خراب شود یا اصلا رایانه گم یا دزدیده شود، بازهم اطلاعات موجود و در دسترس خواهند بود. Kaspersky PURE 3.0 همچنین دارای دو گیگابایت فضای پشتیبان آنلاین است. بنابراین از هر كامپیوتر دیگری كه به اینترنت متصل باشد، می‌توان به بك‌آپ آنلاین خود دست یافت.

كیف پول‌های رمز شده، به طور ایمن فایل‌های مهم شما را ذخیره ‌می‌كنند

Kaspersky PURE 3.0 به شما اجازه می‌دهد كیف پول ایمن ویژه خود را درست كنید و اطلاعات ارزشمند خود را در آن ذخیره كنید. تمام اطلاعات كیف كد می‌شوند و كیف به وسیله یك پسورد ویژه محافظت می‌شود. امكان دستیابی به اطلاعات رمز شده توسط تبهكاران سایبری و هكر‌ها وجود نخواهد داشت؛ اما خودتان با ایمنی كامل می‌توانید داده‌های حیاتی‌تان را از رایانه‌ای به رایانه‌ای دیگر انتقال دهید.

ابزارهای پاكسازی، برای اجرای روان سیستم

در هر كامپیوتری، تاریخچه مرور اینترنت و فایل‌های حذف شده امكان دارد بر كارایی آن اثر سو بگذارند و رایانه را در برابر حملات آسیب‌پذیر سازند. Kaspersky PURE 3.0 مشتمل بر ابزارهای پاكسازی ویژه‌ای است كه می‌توانند برای همیشه اسناد حذفی را نابود و تاریخچه وبگردی، فایل‌های موقتی، كوكی‌ها و محتویات سطل بازیابی را حذف كنند. وجود ابزار PC Cleanup مترادف محافظت از حریم شخصی و هویت دیجیتال شماست؛ كه در عین حال عملكرد روان PC را تضمین می‌كند.

محافظت بی‌دردسر كه كارایی رایانه را حفظ می‌كند

Kaspersky PURE 3.0 هرآنچه را كه برای محافظت از كامپیوتر خود لازم دارید، با حداقل تاثیر بر كارایی آن و بدون اینكه مرتبا شما را با سوالات و هشدارهای مختلف كلافه كند، مهیا كرده است. این محصول به نحوی بهینه‌سازی شده كه در پشت صحنه به كار خود ادامه دهد و در عین حال اعتبار تمام برنامه‌ها و سایت‌هایی را كه باز می‌كنید بررسی كند، رفتار نرم‌افزارها را تحلیل نماید، به طور خودكار دیتابیس‌های خود را به روزرسانی نماید و ... ده‌ها كار دیگر انجام دهد. همزمان كه Kaspersky PURE 3.0 از اطلاعات و كامپیوتر شما مراقبت می‌كند، می‌توانید از نهایت حفاظت لذت ببرید؛ بی آنكه اثر قابل ملاحظه‌ای بر سرعت رایانه‌تان بگذارد.

مدیریت امنیتی آسان و متمركز چندین رایانه ... فقط از یك دستگاه

Kaspersky PURE 3.0 به طرزی باورنكردنی اداره چندین كامپیوتر را از لحاظ امنیتی، از خانه خودتان ساده كرده است. از طریق یك PC به راحتی می‌توانید تمام امور امنیتی را مشاهده و كنترل كنید؛ اموری چون اجرای اسكن‌ها، به‌روزرسانی، پشتیبان‌گیری، رفع مشكلات و مسائل امنیتی، مدیریت كنترل‌های والدین از راه دور و ... چندین مورد دیگر. حفظ امنیت كامپیوترهای شما هیچ گاه بدین سادگی و آسانی نبوده و نخواهد بود.

كنترل‌های والدین تقدیر شده، برای حفظ امنیت آنلاین بچه‌های شما

Kaspersky PURE 3.0 دارای كنترل‌های والدین عالی برای كمك به شما به منظور ایمن نگه داشتن كودكان شما است. علاوه بر كنترل دسترسی بچه‌ها به رایانه، اینترنت، برنامه‌ها، بازی‌ها و سایت‌ها، می‌توانید فعالیت‌های آنها را در شبكه‌های اجتماعی یا پیغام رسان‌ها، محدود یا مسدود كنید. مضافا كه كنترل دانلود فایل بسیار ساده خواهد بود و حتی می‌توانید نقل و انتقال داده‌های شخصی (مثل شماره تلفن‌ها و شماره كارت‌های اعتباری) را بلو كه كنید.

مشخصاتقیمت